Kurz je ušit každému na míru!

děláme vše pro to, aby to přesně takhle bylo. Je ovšem při šití na míru třeba respektovat vše co je předepsáno a to co je nutné se naučit, aby došlo nejen ke zdárnému ukončení úspěšnou závěrečnou zkouškou, ale také k úspěšnému a bezpečnému zvládnutí prvních stovek kilometrů za volantem. 

 

individuální výuku a výcvik také se označuje slovem dálkový. V praxi to znamená, že žák si z teorie domlouvá konzultace tak jak mu jeho čas umožňuje. Výcvik tedy praxe /především jízdy/ jsou pak v plném rozsahu. Nyní mají výhodu Ti nejmladší řidiči. Těm sedmnáctiletým jejich první stovky ujetých kilometrů pomáhá zvládnout jejich mentor. V autoškole jako snad nikde jinde platí na 100% neučíme se pro zkoušku, ale pro život. V případě chyby se totiž zkouška dá opravit.

 

Uděláme pro Vás vše co umíme, aby jste autoškolu úspěšně zvládli, nebudeme na Vás řvát a nebudeme Vám nadávat - tedy když si nezačnete -  to Vám zde slavnostně slibujeme. A kdyby se to přeci stalo pak si na tenhle veřejný slib vzpomeňte a ihned nám jej připomeňte. Děkujeme

 

 

 

  

"

"B" 

Závěrečné zkoušky

První zkouška zdarma
Opravná zkouška z pravidel 400,- Kč
Opravná zkouška z praktické jízdy 600,- Kč


V případě jakýchkoliv nejasností nás neváhejte kontaktovat.
V cenících nejsou zahrnuty poplatky, které ze zákona hradí žadatel úřadu.

Všechny ceny obsahují kompletní výcvik pro danou skupinu řidičského oprávnění a učební manuály.

Jednotlivé jízdy navíc na přání žáka a kondiční jízdy

Skupina "B" 600,- Kč
Balíček 10x jízda skupina "B" 5000- Kč
Skupina "A" 0- Kč
Skupina "C" 0,- Kč
Skupina "D" 0,- K


Nebojte se zavolejte přátelsky a v klidu Vás uvedeme mezi aktivní řidiče naše autoškola Modřany má ideální polohu jak pro klidné rozježdění i přímé jízdy v nejhustším silničním provozu . Jsou možné i kondiční jízdy /pro držitele řidičského průkazu/ a to i o víkendech a svátcích.