AKTUÁLNĚ NEJNIŽŠÍ CENY

+ učebnice s DVD ZDARMA jako dárek pro každého žáka
Pravidelně nová akční nabídka na facebooku.

Autoškola Praha - V.I.P výcvik pro náročné

Pro náročné a zaneprázdněné klienty

máme nabídku V.I.P. výcviku, který kromě kvalitní výuky/ta je u nás zaručena vždy/ nabízí vysoce nadstandartní služby, které přinášejí klientům nejvyšší možný luxus, pohodlí a maximální flexibilitu výcviku.

  1. při V.I.P. výcviku přistavujeme vůz v rámci Prahy na určené místo v dohodnutém čase jízdních hodin. Místo ukončení je rovněž určováno klientem. Provádění výuky v případě přání o víkendech a večerních hodinách je u nás samozřejmostí. V.I.P. klient má však v stanovování časů výcviku absolutní přednost.
  2. teoretické konzultace se zcela přizpůsobují potřebám zákazníka a lze je provádět jak v autoškole, tak v prostorách klienta/doma, práce/.
  3. Doba trvání této maximálně individuální formy výcviku je zcela závislá na možnostech a přání žáka od 16ti dnů do 18 měsíců. Obvyklá doba trvání se v tomto případě pohybuje mezi 16 – 30 dny.
  4. Při této formě výcviku má žák v ceně i libovolný potřebný počet doplňkových vyučovacích hodin v případě event. neúspěchu u závěrečných zkoušek. Vzhledem k intenzitě, naprosto individuálnímu přístupu a kvalitě této formy je však takový případ spíše výjmkou.
  5. V případě nespokojenosti s nabízenou V.I.P. službou může žák po absolvování 5ti vyučovacích jízdních hodin požádat o zrušení výcviku. V takovém případě se vrací školné v plné výši.

Cena za výcvik V.I.P. je 18.900,- Kč